| roxy_5007 a întrebat:

Vreau niste idei despre epilarile in zona intima de lunga durata. PS fara big

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pa daca folosesti crema depilatoare nu te va durea dar efectul e de scurta durata si cel putin mie nu imi place... ori folosesti benzile de ceara care doare dar efectul e de lunga durata cam 3-5 saptamani in zona intima, sau epilatorul, e adevarat ca e dureros dar e suportabila durerea si cu timpul te vei obisnui si nu ti se va parea asa dureros, daca nu vrei cu bigul, atunci astea sunt variantele, in rest nu prea!

4 răspunsuri:
| Medis a răspuns:

Ceara? crema epilatoare? happy

| kaTTsu a răspuns:

Du-te la un specialist care se ocupa cu epilari in zonele acestea, noi iti putem spune doar ca este mult mai frumos fara par, decat sa ai o asa padure, faci cum crezi de cuviinta noi suntem alaturi de tine

| wikisor a răspuns:

Oh gad! e naspa cu epilatorul ca doaresad eh.eu prefer cremele sau bigullaughing

| tysk a răspuns:

Cu aparate dale vechi cu lama. laughing)))