| NoNameJunior a întrebat:

Buna!
voi ce faceti de halloween?
eu o sa ma uit la un film de groaza, o sa citesc povesti de groaza, o sa ma imbrac numai in negru, o sa sting luminile si o sa aprind lumanarilove struck.
asa, deci, voi ce faceti de halloween?

Răspuns Câştigător
| skipiloy a răspuns:

Eu voi petrece cu colegii de clasa dar si de la alte clase,vom face farse multe,vom speria oameni,cu alte cuvinte ne vom distra.
A, ne vom imbraca in costume cat se poate de frumoase adica de halloween... distractie placuta, halloween placut si ai grija pe cine si cum ii sperii pe oameniwinking:X

| NoNameJunior explică (pentru skipiloy):

Multumesc la fel!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu ador aceasta sarbatoare, asa ca fac orice imi trece prin cap.