| gingergirl1 a întrebat:

happy Voi cedeti in fantome sau chestii din astea'?
De ce?
Daca da, imi povestiti si mie niste lucruri ciudate ce vi s-a intamplat?
P.S: doar din curiozitate! cea mai infricosatoare, fundahappy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 explică:

Credeti*
Scuze @_@

| gingergirl1 explică:

Bai,nici eu nu cred in asa ceva!
Stiu ca nu exista fantome! laughing ma rog cand eram si eu mai mica "credeam" dar ma speriam singura si am incetat!
Ma rog, am pus intrebarea asta doar asa din curiozitate plus de asta ma plictisesc cam tare :-\

| VIP3r a răspuns:

Pana acum nu am avut experiente de genul, nu cred in fantome, consider ca daca te gandesti la asa ceva iti irosesti timpul degeaba.

| AngelOfNight a răspuns:

Pai depinde cum vezi problema si cum omul e pe principiul (de cele mai multe ori) "nu cred pana nu vad" multi sunt sceptici.

Eu insa pot sa spun ca da, cred si nu mi'e jena sa recunosc desii uni se uita ciudat la mine cand spun acest lucru.

Ce m'a facut sa cred? diverse experientii pe care le'am avut in trecut de ex cred din suflet ca blocul meu este sau cel putin a fost bantuit (caci am ajuns la un moment dat la un colaps si am cerut ajutor si de atunci nu am mai avut probleme). Imi cadeau chestii prin casa cand eram singura si nu puteam sa dorm, simteam o respiratie la mine in ceafa sau ca sunt atinsa de degete reci. Intr'un final am si vazut poltergeistul care im dadea tarcoale si atunci am clacat laughing...
nu stiu cat de infricosator e dar ti'am povestit
PS: o fata care statea in bloc spunea ca vedea noaptea balti de sange la ea in apartament pe hol si ca mereu se aprindeau lampi la ea in casa, fara motiv. nu stiu cat de adevarat e dar am zis sa mentionez si asta

| TeamLana a răspuns:

Eu sincer cred, dar nu am avut vreo intamplare dinaceasta... :/ Probabil o sa am big grin Dar imi place foarte mult ideea da a mai "fii" cineva pe langa noi XD

| aLecksVCZ a răspuns:

Nu exista mai fantome, ce naiba, suntem in secolul 21, crezi ca nu afla lumea pana acum? Pur si simplu nu exista! poate se mai intampla chestii ciudate dar asta nu explica fantomele.

| aadina a răspuns:

Nu cred, sunt niste prostii