| ღdiaღ a întrebat:

ßuna!♥Vi s-au intamplat ntamplari ciudate?♥ღDar vise? Povestiti-mi si ▀mie. Fundita la cea mai infricosatoare.♪

Răspuns Câştigător
| Ðiånå a răspuns:

Cam da...:
1. Aveam o papusa cumparata de catre tatal meu la 5 ani(nimic neobisnuit)e..., dar dupa nici mult timp m-am plictisit de ea.Intr-o noapte, am visat ca eram singura acasa, dormind intr-un pat superb.Papusa era langa mine(nu pot sa zic ca era urata ci destul de aranjata)si ma trezea. Avea un cutit in mana, iar noi am inceput sa ne batem, prin toata casa.Am ajuns la usa de la intrare(stiind ca stau la bloc), iar eu plina de spaima am vrut sa merg la un vecin de-al meu, dar pe scara erau niste rromi periculosi.Se cam intrerupe visull.Cam atat, dar...
cand ma trezisem ii spusesem la tatal meu sa o arunce.Nu prea a mers, dar in urmatoarea zi nu am gasit-o.Mi-a zis ca a daruit-o la un prieten de familie.Imi zisesem in gand ca:"Ce bine c-am scapat de ea!"
Din pacat acum un an am gasit-o intr-un dulap, ne mai fiindumi frica de ea si consinerand-o doar o papusa obisnuita.
In gluma am aseza-to la usa de la baie une se afla mama mea(deci nu e vis si asta)ca sa o speri.E, cam neplacut dar am auzit ca ma cearta ziicand ca sa nu mai bat in usa.Cine batea? Atunci s-a termint gluma.In prezent papusa aceea se afla-n casa(in acel dulap)
fundita?

2 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! vise...thinking nu prea mai tin minte.
am vista serpi,cum ma fugareau intr-o gradina,dar in cele din urma ma inprietenisem cu eilaughing
sau am visat ca era oz zi a animalelor rele,salbatice siintreg cartierul meu a fost unplut de lupi,care mau fugarit, caini lupi si tot ce poate fii mai rauycryingn-a fost un vis prea frumos, avand in vedere ca amam trezit imediat:-s

| ღdiaღ explică:

Ms de raspuns Ðiånå. Cred ca e adevarat si chiar m-a impresionat avand in vedere ca tu esti singura care mi-a dat o poveste reala si infricosatoare.Vis!♪