| Didishoor a întrebat:

Buna!
Voi unde va ascundeti jurnalul?

8 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu-ti spun, ca dupa aceea intri prin efractie cand nu's acasa, si-mi afli toate secretele puppy dog eyes

| dianaaaaax a răspuns:

laughinglaughingrolling on the floorlaughing Sub covor smug, într-o cutie rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Alinna20 a răspuns:

Sub perna, in sifonier, sub saltea, in birou, (il ingrop laughinglaughinglaughingrolling on the floor)

| Disstrict a răspuns:

Lam ascuns asa de bine ca nici eu nu mai stiu undelaughingrolling on the floor