| Smiley a întrebat:

Vom face o excursie cu clasa, dar nu stim unde sa mergem.Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Veronica15 a răspuns:

Eu vreau sa mergem :
-la Slanic(adica la salina)
sau
-la gradina zoologica
sau
-intr-un parc

7 răspunsuri:
| sabilopod a răspuns:

Nu la brasov. leave us alone. we don't need any more tourists.

| AiDuTzA a răspuns:

Bucuresti, Sighisoara, Brasov, Sibiu
pupicikiss

| Justmeandmysmile a răspuns:

Vulcanii noroiosi ( dar ai nevoie de cizme ca o sa ai 10 kg de noroi pe ele daca mergi la vulcanii pe langa care nu este asfaltat) sau la Sfinx si babe sau la Slanic Prahova la salina mergi acolo, e splendid.

| myru_6393 a răspuns:

Pai acum depinde si de unde esti big grin
ati putea merge undeva la munte in orasul nostru sau daca stai aproape de constanta sau in constanta sa mergeti la marewinking

| amicool08998 a răspuns:

Sibiu muzeul satului

| maidolcedecatciocolata a răspuns:

Pai mergeti la:padure; munte; plimbati-va cu toti prin oras; duceti-va la un film

| maidolcedecatciocolata a răspuns:

La munte; la padure; la mare; la un film; Braila; Brasov; Bacau; Tulcea; Bistrita; Slatina love struckfundawinking