| Hannelore a întrebat:

Buna! Voua va merge Barn Buddy hi5? Am incercat sa intru si imi scrie
Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later. x(x(

Răspuns Câştigător
| Dutsa_6079 a răspuns:

Si la mine face la fel de vreo 2-3 zile...sad. azi abia am reusit sa intru pentru vreo 5 minuteoh go on...
:*

9 răspunsuri:
| Kqzu97 a răspuns:

Asta patesc si eu...Incearca de multe ori pana iti merge...winkingDe vreo 3-4 ori si iti va mergetongue

| mihaela0205 a răspuns:

Si mie la fel Si ma enerveaza la culme. Imi vine sa le dau cu jocu' in cap. x(

| YTBDrawingBase a răspuns:

Este din cauza browserului tau[adica Internet explorer]. Downloadeaza opera de aici, instaleaza si incearca pe asta;). http://www.opera.com/download/ -dai in stanga la pc

| deniisa a răspuns:

Si mie imi arata la fel sad. Daca incerc de mai multe ori imi intra dar nu pot sa fac absolut nimic pe ferma x(. As vrea sa se rezolve odata problema asta crying(

| Veverixxu a răspuns:

Nup nici la mine nu merge de azi dimineata si nu stiu ce are ...Cand am intrebat p cineva xik face niste modificari

| Ada11 a răspuns:

O sa iti revina in 10\15 minute

| OXxana a răspuns:

Nu nici mie nu imi merge cred ca se lucreaza la joc da-mi funda ca am raspuns prima

| dany1598 a răspuns:

Barn Buddy de pe hi5 nu mai merge nici la mine si amcrezut ca nu imi merge doar mie dar nu ii merge nici varului meu nici unei vecine nici unei colege de clasa.

| bytzwlee a răspuns:

Cateodata imi merge, cateodata nu sad
Tot asa imi zice si mie.