| Andutsaa a întrebat:

Hey:*!

Cand vreau sa intru pe Barn Buddy, pe hi5, imi apare "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later."chiar daca incerc sa intru de mai multe ori, nu`mi da voiecryingam incercat si cu Explorer, si cu Mozila, da` degeabasad...stie cineva sa`mi spuna ce pot face?happyAm si reinstalat, dar...

Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

Deci:cei de la Barn Buddy lucreaza la joc, vor sa il faca mai bun, sa fie ca si pe facebook, nu se stie cand se va reporni(mie imi merge dar cu eroare si refresh din 10 in 10 secunde), probabil luni. Daca vreti sa aflati mai multe intrati aici:http://www.hi5.com/friend/group/4336081--Barn%2BBuddy--front-html.

3 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Nici mie nu imi merge la fel imi spune si miestraight face

| bullet513 a răspuns:

Trebuie sa-ti mearga poate cateva nu merge ca se lucreaza la server happy dar merge poate urmatoarea zii daca nu... happy posibil sa fi luat BAN! posibil sa fie de la browser' incerca cu opersa si cu google Chrome

| BrokenWings a răspuns:

Exact in aceeasi situatie ma aflu si eu! Astazi am incercat sa intru, dar nu am reusit! De obicei imi merge a doua zi:* incearca si tu:*