| GeorgiSiAtat a întrebat:

Dc numai merge sa intru la barn buddy p hi5? zice asta "Sorry, Barn Buddy is currently unavailable. Please try again later.". ce aree?

6 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Gm spune ca cica e problema cu internetul meu [am aceeasi problema] de unde atatea probleme cu internetul. Hai inteleg o persoana 2, 5, 10 dar nu la toata lumea rolling on the floor cum scriau cateva persoane la grup "Barn Buddy" in puii mei haideti pe facebook ca acolo nu se blocheaza [asta e adevarul pe facebook am lvl 10 m-am apucat azi] i-ar pe hi5 am 96 mi-am facut la draci cand nu am putut sa-mi iau orhideelecrying aveam toata aia plina de orhidee si trandafiri roz special at wits' end
In orice caz e vina loc sa nu ne mai merge noua bb. Intra si tu pe FB ca merge perfect smug

Da-mi fundita love struck

| Șâret a răspuns:

Nimanui nu merge constant in ultimul timp. Totusi, incearca sa dai ctrl+f5

| Delycyous a răspuns:

si eu am aceeasi problema

am mai intrebath multe persoane, si au spus ca nici la ele nu merge. nu te panik...oh go on sigur o sa se repare

funda?:X

| Dadda a răspuns:

Se fac imbunatatiri la joc, nu te speria ca nici mie nu`mi mergebig grin

Sper insa sa se refaca cat mai repede.

| raluuu11 a răspuns:

Am patit si eu la fel!
tot ce trebuie sa faci este sa dai clik dreapta si refresh.
daca nu merge din prima.incearca pana reusesti. succes!

| Nedelcu_Andreea_1990 a răspuns:

Nu imi merge barn buddy deloc imi scrie tot timpul We are experiencing problems connecting to Facebook. Please refresh the page to try again