| TeooTeo a întrebat:

Vrea sa dau comada la o fata pentru niste accesorii. Daca ar fi sa imi trimita colet am auzit ca trebuie sa platesc 7 lei taxa de transport.Coletul il ridic de la mine din oras? Si trebuie sa il iau cu buletin. sau cum?

Răspuns Câştigător
| muffinfactory a răspuns:

Da. Trebuie sa ai buletin (daca nu, sa se duca mama ta sa il ia). Iti vine aviz acasa, sa te anunte ca este la posta coletul si tu te duci si il iei (cu buletinul).
happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti vine prin posta ai nevoie de buletin, asta daca ai, daca nu comanzi pe numele mamei tale sau al tatului si scoate el cu buletinu', important este ca adresa care o scrii la comanda sa fie cea pe care o ai si in buletin.

| MadutzaPuP a răspuns:

Hmmm... trebuie sa intrebi in cat timp bine coleyu apoi te duci la posta cu buletinu si il ridici