| zooooza a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet cu poze cu Michael Jackson pentru ziua lui. Iar ca melodie pentru fundal cred ca "Remember the time" e foarte potrivita. Voi ce ziceti? Sau alte idei?
P. S. Vreau sa aleg ceva din melodiile lui.

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Dragutza ideea ta de a face un filmulet in memoriam M. J., iar melodia este potrivita. Insa poti alege si: Michael Jackson - Heaven Can Wait, Michael Jackson - Cry, Michael Jackson - Gone Too Soon. Iar daca nu te hotarasti pe care dintre ele, poti sa pui fragmente din fiecare melodie si astfel le combini pe toate.winking Bafta, "regizoare mica" tongue!

2 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Eu zic sa faci o mixtura cu cele mai bune melodii ale sale.
Pe langa "Remember the time" ai mai putea adauga " Thriller", "Billy Jean", " Who is it ","Give in to me " sau "Heal the world"
Numai bine si ...mult succes!

| Alee_6805 a răspuns:

Remember the time este o alegere foarte buna, uite iti mai dau eu una:You are not alone si pe una dintre poze sa scrii:You are not alone, Mike... We are here with you... We misss you
Mult succes, sa-mi dai si mie filmuletul.