| ㋡ Sweet ㋡ a întrebat:

Vreau sa ii trimit unei prietene o imagine printr-un mesaj.Cati bani imi ia? Amandoua suntem in reteaua Vodafone.

Răspuns Câştigător
| Aniitaaa a răspuns:

0, 14 euro
eu asa stiuwinking

6 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Vreo 80 de centi. Oricum nu cred ca iti ia mai mult de 1 euro.

| Aniitaaa a răspuns:

0, 14 eurowinking

| Aniitaaa a răspuns:

Fundita?puppy dog eyes:X

| Th3Oo a răspuns:

Buna. Si mie mi-a trimis o prietena o imagine pe telefon. doar ca ea era pe Vodafone iar eu pe cosmote. am intrebat-o cati centi i-a luat si mi-a zis ca 15 centi.

| Ram_6376 a răspuns:

Esti pe abonament sau pe cartela? Ai activat acest serviciu(mms)? Ce plan tarifar ai? Un mms international adica trimis de Vodafone catre un numar din afara tarii costa 45 centi, unul catre Vodafone cred, repet:cred! ca costa sub 20 de centi.

| ioana147 a răspuns:

Ah, pai nu cred ca iti ia alti bani decat ca pe un mesaj normal big grin
si daca vrei sa trimiti sms gratis de pe net uite :
moove.com
big grin
e super siteul!
nu platesti nimic, am verificat!