| dedebt a întrebat:

:* FUNDA! Stitsi alt program de editat poze in afara de Photoshop ...adica sa zic. eu sunt intr. o poza la mare.thinking si vreau sa pun alta persoana din alta fotografie cu mine. n poza. Poate sa fie si photoshop dar de unde il downloadez si tralala. si daca stitsi si altu si mai bine. big grin Sa nu imi ziceti de pizap pentru ca nu vreau pe net. vreau sa. l downloadez eu. Mersiiii. :X Fundaaa.

2 răspunsuri:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Gimp...sau www.pizap.com P.S:gimp se download-eaza

| roky26 a răspuns:

Ar putea sa fie mai multe programe de poze, adica eu am 3 programe.
Am photoshine, picasa 3 si fotosketcher
Succes1sper ca te-am ajutat, funda?laughing