| nonna a întrebat:

Buna vreau sa imi fac facebook si nu stiu ce nume sa imi pun(ma cheama ramona) primi care imi dau niste idei... fundita

Răspuns Câştigător
| M3ntosana a răspuns:

Majoritetea persoanelor de pe faebook isi pun numele real. Daca tu ai zis ca te cheama ramona, poti sa-ti pui numele de familie sau al II-lea prenume.happy Sau in ce-l mai rau caz numele tau si ceva la alintat(cum iti spune tie rudele, cum te alinta).De ex.Ramona Ramyhappy Ramona Nonna happy

9 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Pe facebook se pune numele real intreg.
Nu ca pe hi5.cu tot felul de semnulete si prostii de diminutive.;]

| KoreaJapan a răspuns:

Dar ce zici de numele tau TPU? NonnaR

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Îți pui numele tău. În niciun caz fel de fel de diminutive sau altceva. Haideți să nu facem în așa fel încât șă ajungă facebookul ce a ajuns și hi5-ul!
Pa-pa.

| Maria02 a răspuns:

Pai.,.:d
RamonaRamonutza
RamonikScumpik
Ramonutzsa
Sau, daca esti genul de fata de treaba, si de loc fitoasa
RamonaRamona
RamonaRamo
RamoRamo
, si poate si ceva cu al doilea numebig grin

| Jenny23 a răspuns:

Ramonik, ramy, romy, ramona( ziua in care esti nascuta), sau nu stiu

| vintageboy a răspuns:

Un nume simplu si un profil cat mai detaliat te-ar ajuta cel mai mult. Nu te rezuma la prostii sau chestii ieftine pentru ca cineva apreciaza cu adevarat cum esti, nu cum incerci sa pari.
Sper ca facebook-ul sa nu devina un hi5, pentru ca apoi sa zici in realitate: ce difera o persoana de cum e online si cum e in realitate...

| Xperson a răspuns:

Romy

| xMyruna a răspuns:

Poi pe facebook se punde numele real nu se pune alt nume.Trebuie sa pui numele tau Romana...

| Mihutza_2723 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-ti pui numele tau
exemplu Popescu Ramona
sau ramy love struck ramo; x onna love struck mona love struck ramonutsa; x
ramonuta draguta straight face
etc