| 99NYC a întrebat:

Vreau sa imi fac o masca de argila cu ulei de masline. Daca pun ulei o sa mai trebuiasca si apa? Cat timp se tine pe fata?

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Nu se mai amesteca cu apa daca pui ulei

| RedNose a răspuns:

Buna!
Eu faceam masca doar cu apa si trebuia sa o tin in jur de 30-45min,pana se usuca masca incat sa nu se mai vada pete mai inchise la culoare, apoi te clatesti foarte bine cu apa.
Succes si tine-te de asta vreo 2-3 sapt pentru rezultate!

| Aliona2000 a răspuns:

Categoric apa va trebuia sa iti speli fata se tine pe fata 10-15 minute(funda te roog)tongue

| belybella1234 a răspuns:

Da trebuie sa pui si apa. si trebuie sa fie tinuta pe fata in jur de 15-20 minute