| XusefulX a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj. dar nu stiu, nu pot sa ma decid prietenul meu mi-a aratat mai multe tatuaje dar nu mi-au placut. as dori sa fie ceva mai micut. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| andaXXX a răspuns:

Depinde si cine iti face, si unde vrei sa ti-l faci dar oricum daca mergi la un centru d tatuaje te asigur ca au o multime d pliante si poti alege din plin, eu am de un an si ma mandresk cu el...

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Depinde si unde vrei tu sa il faci. Ar merge o zana, numele prietenului tau, numele tau, un cuvant tradus pe ghinezeste (la moda)...si alte idei nu imi mai vinsad

| Gufiii a răspuns:

Eu mi-as dori sa-mi fac un fluturas sau delfin sau ceva care ma reprezinta pe spate sus langa umar am mai avut din astea hena si erau dragutewinking mia uitate pe net. succes

Întrebări recente