| XNek0 a întrebat:

Buna happy sper sa nu sune stupid ce o sa intreb.
stiu ca la politie, nu ai voie cu tatuaje (care sa fie la vedere in uniforma de vara). dar nu vreau sa cedez asa usor la gand doar de asta. am pe incheietura un tatuaj micut (doi fluturi). exista vreo specializare in politie la care sa nu fie necesara aceasta regula? ofer fundita happy

Răspuns Câştigător
| IreneeDiana a răspuns:

În toate specializările din poliție este necesară aceasta regula.
Mergi și scoate-ți tatuajul…

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tatuajul de pe inchietura maini, este la vedere, indiferent ca-i un punct sau 2 fluturi, asadar nu esti eligibil pentru Politie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tatuajele se pot scoate daca tu vrei așa mult o cariera in poliție

| ReddY25 a răspuns:

Mai bine îl îndepărtezi

Răspuns utilizator avertizat
| Cocoandrei441 a răspuns:

Mai bine te laşi... vrei să fi înjurat de morți, familie, copii?

| FrateTeaLuatBoaba a răspuns:

Iti pui manusi si te duci doar iarna