| XusefulX a întrebat:

vreau sa imi fac un tatuaj. dar nu stiu, nu pot sa ma decid prietenul meu mi-a aratat mai multe tatuaje dar nu mi-au placut. as dori sa fie ceva mai micut. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| andaXXX a răspuns:

Depinde si cine iti face, si unde vrei sa ti-l faci dar oricum daca mergi la un centru d tatuaje te asigur ca au o multime d pliante si poti alege din plin, eu am de un an si ma mandresk cu el...

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Depinde si unde vrei tu sa il faci. Ar merge o zana, numele prietenului tau, numele tau, un cuvant tradus pe ghinezeste (la moda)...si alte idei nu imi mai vinsad

| Gufiii a răspuns:

Eu mi-as dori sa-mi fac un fluturas sau delfin sau ceva care ma reprezinta pe spate sus langa umar am mai avut din astea hena si erau dragutewinking mia uitate pe net. succes