| XusefulX a întrebat:

vreau sa imi schimb numele de la mess dar nu stiu ce nume sa imi pun as dori sa fie ceva mai special.thinking >idei|?

10 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Nu va inteleg, nume cool si tot felul de fite in cap.
Eu am adresa de contact cu numele meu real, mie imi place numele meu si sunt mandru cum ma cheama. Nu ma ascund ca si voi!

| FoarteLetargic a răspuns:

Buna!
3lixirMagiq

| Wilder a răspuns:

Stiu eu! Stiu eu!

(Un)useful - like justin biberon

| Minalore a răspuns:

Daca vrei mai romanesc: SumpyStar, DulcikMik
englezesc: PrettyMe, JustYou
Sper ca te-am ajutat, sau cel putin ti-am dat inspiratie big grin

| deea98 a răspuns:

Zambet colorat
Zambete si fantezii
Cascada de dorinte

Sunt facute pe loc. Nu prea am inspiratie azi:[. Sper totusi sa-ti fie de ajutor!

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Zoozolleetongue sper ca e te ajuta fundita plssss X::X:X

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Deam Forever tongue

| ADRIANA_1393 a răspuns:

Dream forever scuzehee hee

| Filozoful a răspuns:

Afrodita,Cleopatra,Hera etc.si daca vrei nume speciale cauta pe google zeitati cu nume fermecator, sau din filme.

| FakerbindoX a răspuns:

Sall,eu am numele intr-un joc online ScroShadow