| denisastratila a întrebat:

Vreau sa intreb cum pot pune fotografii de pe internet pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Salvezi imaginea de pe internet care ti-a placut in calculator, dupa aceea intrii pe facebook si o uploadezi acolo! Funda?

3 răspunsuri:
| Pisi126 a răspuns:

Iti copy imaginile in calulator apoi iti faci un album si le pui

| zanazan3l0r a răspuns:

Buna..Eu zic daca de exemplu vrei sa iei o poza de pe google cu o flore o iei sh o pui direct pe desktop...Sh o sa vezi k o sa mearga kiss...Te-am pupat