| AdriannaAdry a întrebat:

vreau sa-mi bag internet pe mobil. Dar nu stiu care e mai ieftin la orange sau la vodafone? imi spuneti voi? mersi:*

Răspuns Câştigător
| Jesss a răspuns:

Sincer cred ca Vodafone... cosmote nu folosesc dar la Orange sunt cam scumpe worried tu alegi. ai intrebat intre Orange si Vodafone deci VODAFONE dupa parerea mea, chiar daca m-au cam suparat in ultimul timp. happy

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Orange e scump. Eu am facut luna asta cost de 40 de euro, ca mi-am luat telefon nou si cred ca am uitat netul deschis vreo 2 zile asa crying

| Alle15 a răspuns:

Eu am net pe laptoop la COSMOTE.Eu zic ca acolo este si ieftin si merge si repede.Adik prinde semnal mai repede.Sau si la VODAFONE,, si asta e bun,, dar eu folosesc COSMOTE si te sfatuiesc sa incerciwinking!

| Mimii9832 a răspuns:

Orange am si eu si nu am dat multwinking[fundabatting eyelashes]

| rumosu a răspuns:

Pai ai abunament la vdafone? bagati de la vdafone iti ia 0, 10 sau 0, 15