| Pufosenia22 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un laptop apple... ce parere aveti despre el? am auzit ca e in topul celor mai bune laptopuri.cam cat costa?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miyukii a răspuns:

Salut! S-ar putea sa ti se para bun, insa depinde la ce vrei sa-l folosesti.De ex:daca vrei unul de luat peste tot, da este foarte bun, subtire tra la la, insa la aplicatii pierde cam mult.Are un sistem de operare interesant dar sincer nu l-as recomanda.Acum ramane doar alegerea ta, si la banii multi pe care ii cere firma Apple nu prea se merita.(eu stiam de la 3000 lei in sus sau 2000)
Ca sa te documentezi mai mult uite un site:
http://www.apple.com/macbookair/
si daca vrei sa-l iei de pe net cu livrarea gratuita uite:
http://www.emag.ro/......0mf0003cro
bafta la cumparaturi: Pupici!

| wpoieoit a răspuns:

Doamne Fereste! Nu are rost! De 5620 de lei cat costa cel mai ieftin iti iei un laptop mult mai bun...atata numa ca poate ala nu ii de un milimetru grosime, da' ce conteaza? Sfatul meu este sa renunti la Apple!

| luizafrumusik11 a răspuns:

Daca na-i ce face cu 6000lei (60 de milioane )iatil pala oricum nu este bun

| 0Andrei1 a răspuns:

De la 1000 de euro in sus

| Alina8 a răspuns:

Pretul difera de la produs la produs.Eu am un laptop Toshiba si este foarte bun, iar Apple este mai scump si nu inteleg ce are in plus fata de alt laptop, doar ca e mai scump sisunt niste mici modificari