| liceu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe net. Am gasit unul care are sistem de operare "Bada". Stiti site-uri de unde as putea sa-mi descarc jocuri. Daca ar fi android as gasi mai multe, dar cu bada nu prea stiu. deci Stiti?
P.S. Vreau site-uri unde sa descarci fara sa platesti, si care sa mearga.
Funda

4 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Eu ti-as recomanda un LG optimus hub E E510 e foarte bun si are un design uimitor

| Darcklight a răspuns:

Buna, eu iti zic mai bine sa iti ei un telefon cu sistem de oprare android deoarece sunt foarte multe aplicati, jocuri, ce vrei tu gasesti, in plus de asta e si mai bun sistemul de operare android, Pa Pa.

| liceu explică (pentru Darcklight):

Stiu ca e mai bun android. dar eu vreau un telefon care imi place dar care are bada. deci sti site-uri de jocuri?

| Darcklight a răspuns (pentru liceu):

O sa aiba telefonul o aplicatie de unde o sa descarci jocuri, pe net nu gasesti...