| lolita24 a întrebat:

vreau sa-mi descarc niste jocuri faine pentru telefonul samsung s5260 star II fara probleme. Adica sa nu fie nevoie sa mai descarc alte programe sau sa-mi strice telefonul. Funda clui mai bun site big grin.

7 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Buna...iti dau un site de pe care am luat si eu jocuri pentru acest telefon...am pus cateva pagini de unde sa descarci dar nu ma lasa, daca vrei sa-mi dai id-ul tau sa ti-le dau pe messenger?

| Marian3rd a răspuns:

Pe gratis nu se poate ACTA spune asta!

| lolita24 explică (pentru Marian3rd):

Tu sustii ACTA? Pentru ca eu nu o sustin!

| DjD3liric a răspuns (pentru Marian3rd):

Ba baiatule u susti acta ma pis pe ei lumea inca pirateaza la greu

| lolita24 explică (pentru DjD3liric):

Ai dreptate. ma doare fix in cur de ce zice acta.winking

| DjD3liric a răspuns:

Deci incearca do mobil la waptrick.com e cel mai bun eu de acolo le iau dar daca vr cv calumea dai la cautare si scrie gameloft si ai acolo cele mai faine jocuri

| skumpelu40 a răspuns:

Cauta pe e mobil.rohappyhappyhappy