| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna,vreau sa-mi fac un blog in care sa scriu despre mine,ce-mi place sa fac, adica un blog personal si nu am habar ce nume sa-i pun.
Ajutati-ma si primiti funda!
P.S.=Sa nu fie ceva greu se retinut si lung.

Răspuns Câştigător
| Here4u a răspuns:

Mmm...
Pai :
1 - " My little diary "
2 - " Viata mea in scris "
3 - " Lumea mea ".
4 - " Personajul de dincolo " [ dincolo de realitate, in viata virtuala ]
Succes si cand creezi blogul adauga ade.girl3 si da-mi link; vreau sa-l '' vizitez ''. O zi buna si succes!

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Daca e despre tine, cea mai simpla varianta ar fi ceva legat de numele tau... eventual o porecla, ceva.
Pentru blog recomand sa folosesti www.ucoz.ro - ofera foarte multe posibilitati si chiar poti crea ceva cu adevarat frumos prin intermediul platformei...

| Torok_Edina_1994 a răspuns:

Pai poti da numele de :

1. ''Lumea mea''
2. Totul despre mine,(si scrii numele tau)
3.''Viata mea''
4.''Totul si nimic despre mine(sau numele tau)
5.''Placerile si hobbyurile mele,(numele tau) de ex. : Placerile si hobbyurile Andreei''
Funda? puppy dog eyes