| Deea22Girl a întrebat:

buna... vreau si eu un sfatstraight face.imi place de un baiat pe nume Maryus si e un buzz[autobuz] cu mine dar nu prea vorbim si mai e ceva el are o prietena pe care nu o suport si ma enerveaza dar imi pare si raw daca il despart de fata aceea..habar nu am ce sa facstraight face.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Sissi_3625 a răspuns:

HEI. eu am fost in aceeasi situatie... Nu iti fie frica daca il desparti de ea. gandeste-te si la fericirea tahappy
Crede-ma si eu am facut la fel si nu regeret... o sa iti dai seama ca prietena lui e o ticaloasa si totul o sa fie bine:* Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Deea22Girl explică (pentru Sissi_3625):

Da pai eu cum il pot desparte de aia?:-s

2 răspunsuri:
| Sissi_3625 a răspuns:

Spune-i ca-l iubestilove struck si daca el are sentimente fata de tine o sa meargalove struck incearca sa vb cu el pe mess, la telefon.etc