| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi fac un video blog si nu stiu ce nume sa am.Nu pot sa pun Selena, nu vreau.Va rog pareri!

Răspuns Câştigător
| xxAlinro a răspuns:

Daca te cheama selena " Sally " sau. " Trixx "

5 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Sellyvlogz happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vreau ceva misto, la care sa se potriveasca:Hei sunt....si azi m am gandit sa ma prezint.

| Raulbootcamp a răspuns:

Selina happy

| Meeeeee23 a răspuns:

Poti pune Selenna sau Selenaa pune o litera in plus atata timp cat e numele tau... Sau daca nu o prescurtare Selly Sella, Sellen, sau poti adauga un numar la nume : Selena22 big grin

| NumelemeuNumeletauNumelenostru a răspuns:

Depinde de virsta daca ai intre 12-14 ani, poti folosio denumire copilareasca.dar daca ai de la 15 ani in sus ceva mai de bun gust la care sa atraga atentia persoanele date...Pot sa-ti recomand urmatoarele:
1 Blogul Selenei
2 My Blog
3 Curioasa
4 Pink Gril