| dymyx a întrebat:

Salut la toti! Vreau sa-mi fac un video blog si nu stiu ce nume sa-i dau! propuneti-mi va rog ceva!

8 răspunsuri:
| kikatsuki a răspuns:

Dimivid

| Milayaa a răspuns:

VidySlot (e ceva original)
LoLemploix
la urma urmei Videotag
VidexMore
bafta.happy
sunt denumiri destul de originale..la sigur nu le vei gasi la nimeni

| dymyx explică (pentru Milayaa):

Vreau un nume ceva mai simplu

| Milayaa a răspuns (pentru dymyx):

VideoStore
Vidept
Smile
Lovideo
numai stiu big grinbig grin

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Adolescentii din [de unde esti tu].
exp: Adolescentii din Timisoara.
Eu asa as pune daca as fi in locul tau, pentru ca e si un nume simplu, si daca spuneai ca e despre adolescenti/tineret, eu cred ca e un nume perfect. Dar depinde de cum iti place tie big grin

| Delicios a răspuns:

Blog despre ce? Muzica Arta Artisti Sau ce> daca ar fi muzica as zice(New Music) Daca despre Arta as zice ( Picture Information) Artisti (Tipic Fail) Sau daca vrei cu barfe ( Barfitoarea Timisoarei sau satul in care stai) In fine cu ce faci?

| dymyx explică (pentru Delicios):

Despre Tineret, Adolescenta.

| Delicios a răspuns (pentru dymyx):

Crazy Peopel sau Adolescentii nebuny

Întrebări recente