| iuliaiuliaiulia a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog, dar nu prea stiu ce nume sa ii dau.Nu vreau ca blogul sa fie despre ceva anume.Imi puteti sugera niste nume pentru blog?(ma cheama Iulia)

5 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Iulia-friendship
blogul-lui-iulia
iuliablog
sau ursi simplu Iulia

| scully a răspuns:

'Viata prin ochii Iuliei'', 'Viata mea ca Iulia''...

| enamel a răspuns:

Iulia's Blog...Cred ca e simplu si merge perfectthinking

| Theodor2010 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic daca nu vrei un suboect anume inseamna ca o sa scrii cam orice eu am unul cu numele asta http://theodoruniverse.wordpress.com/ deci pune numele si universe dupa adica universul lui iulia de exemplu sau un nume ceva mai simplu! gandeste-te tu mai bine...bafta!

| floweray a răspuns:

Pentru propriul blog incearca www.ucoz.ro. Este un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!