| Lupu_Malvi_1961 a întrebat:

Buna vreau sa organizez o petrecere cu prietenele pt ca asa facem noi inainte de a incepe scoala a venit randul meu idei mancare muzica jocuri activitati invitatii etc funda.

1 răspuns:
| DenisaKarolina a răspuns:

Mancare : Pizza si cateva sucuri;
Muzica: Pff nu stiu ce gen iti place si nici ce gen le place prietenelor tale.
Jocuri : Scunsa laughing, adevar, provocare sau procente, invarte sticluta.
Invitatii : Pai poti trimite sms-uri gen : Buna dau o petrecere pe data de _____ si m-am gadit sa te invit si pe tine va fi la ora _______ si vom avea _____________________ ii spui jocurile, mancarea si restul.