| L0ve a întrebat:

Bunabatting eyelashes vreau sa pictez un tablou pe panza numai ca nu stiu cu ce fel de vopsele...
si. vreau sa fac un tablou cu portocaliu,galben,rosu,auriu,negru, maro.o idee de tema?
nu am mai pictat pe panza ..imi puteti da cateva sfaturi?happy

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi, ai tu pânza cumpărată gata făcută sau vrei să ţi-o prepari singură?
E mai avantajos să ţi-o faci singură, părerea mea. Cealaltă e scumpă de te usucă, dar presupun că pentru un sigur tablou merge.
Păi poţi cu acrilice sau cu vopsele pe bază de ulei.

2 răspunsuri:
| L0ve explică:

Nu-mi plac glumele tale :* oh go on