| deyutzadeya a întrebat:

vreau sa pun si eu un ceas si un termometru intr-un colt pe ecranul calculatorului dar ceva mic nu pe tot ecranul si nu stiu cum.Ma puteti ajuta? Va rog!

Răspuns Câştigător
| liviufirst a răspuns:

Daca ai windows 7 (la vista nu stiu) e valabil ce a zis Evenso. Daca ai XP, descarci o aplicatie...tip Widget.

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pe desktop dai click dreapta si alegi Gadgets.

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,dai click dreapta pe desktop si pe urma pe gadgets.Alegi ceasul si poti opta pentru 8 modele de ceas pe care sa le pui pe desktop unde vrei yu si sa alegi daca vrei si secundar sau nu.Succes! Funda?