| Teodoragnis a întrebat:

Vreau sa revad un film care l-am vazut mai demult dar nu mai stiu cum se numea...
Imi aduc aminte ca era vra despre un baiat care se muta la un liceu si care se intalnea in fiecare zi cu o fata care era o fosta eleva care murise si fantoma ei ramasese in scoala. Fata nu arata ca o fantoma arata ca orice fata si care fusese majoreta parca pentru ca arata f bine. Fata aia era vazuta numai de baiat si care de fiecare data cand se intalneau ea tot inerca sa-l farmece adica se tot dadea la el si de cateva ori chiar au facut dragoste. Din nefericire fata isi ura unii profesori care ramasesera profesori si pentru baiat si n timp ce baatul nu era in scoala ea aparea in fata profesorilor si ii omora in diferite moduri macabre.Ma rag acum nu mai stiu cum s-a terminat filmul dar stiu ca imi placea f mult.Va rog care ma poate ajuta... dau fundita
P. S. filmul e cam vechi

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jenifer ceva ce genuthinking