| biancarap a întrebat:

Vreau sa stiu la ce varsta te poti angaja pentru a imparte pliante, si unde imi recomandati sa ma angajez(gen:Kaufland, Vodafone, Orange, Penny). Dau funda :*!

Răspuns Câştigător
| Haze a răspuns:

Pai nu conteaza ft mult varsta pentru impartit pliante cred, legislativ in Romania varsta legala de lucru cu carte de munca e 16 ani daca nu ma inseala memoria si in legatura angajarea ta hmm...pai eu zic ca unde ti se ofera mai multi bani un program mai flexibil zic eu. spor la munca!

1 răspuns:
| georgy_2003 a răspuns:

Poii, depinde..Cam de p clasa a 9, 10 ai putea sa incepii.Ai putea impartii pliante, unde ai zis tu.sau si la Mall.sau diferite magazine, cosmetice. Te mai interesezi tu...