| deadeutsa a întrebat:

Peste o saptamana fac 13 ani. Voi avea cativa prieteni la mine(2-3). Ce jocuri am putea juca? Eu am Monopolio, Nu te supara frate si Comoara lui Piticot.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte potrivite pentru varsta voastra.Mai ales Nu te supara frate.

| Fatamuntilor a răspuns:

Monopopio ar cel mai potrivit..Restul sunt pentru copii mai mici.Dar daca ai avea 2 jocuri de puzzle ar fi minunat.Va impartiti in echipe de cate doi si vedeti care termina mai repede.

| CRC98 a răspuns:

Puteti sa va jucati si pe calculator, xbox, ps ce anume ai, si monopoly este potrivit dar piticot cam de copii mici fara suparare happy

| deadeutsa explică (pentru CRC98):

Mda... nici nu ma mai prea joc cu el.

| andreiutzu2000 a răspuns:

Pe bune? la 13 ani piticot straight face

| deadeutsa explică (pentru andreiutzu2000):

Il am de mai demult. Ma joc cu fratele meu mai mic.