| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau si eu niste raspunsuri pentru intrebarea mea care este : Ce sa faci seara cand te plictisesti foarte tare? Cel mai bun raspuns primeste fundita, iar la celelalte dau folositor. :*

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Poti sa citesti reviste,sa vorbesti cu prietenii la telefon,sa faceti o conferinta pe mess si sa jucati adevar sau provocare sau alte jocuri,sa-ti faci poze,sa compui versuri[eu una asta mai fac uneori cand am inspiratie],sa-ti faci poze,sa te uiti la un film bun, sa citesti o carte, sa desenezihappy
Poti face foarte multe lucrurihappy

13 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

1) Suni o prietena si vorbesti toata seara.
2) Chemi o prietena la tine si va uitati la un film.
3) iti organizezi o cina speciala.
4) Intri pe un chat si vorbesti cu diversi baietilaughing.
5) Il chemi pe iubitul tau la tine, sau te duci cu el in oras.
5) Te duci sa te plimbi.
5) Iesi afara cu prietenii.
6) Te duci la club.
7) Dormi toata searalaughing.
8) Incepi sa iti scrii memoriile.
9) Intri pe TPU.
10) Scrii o carte.
11) Iti faci temele pe toata saptamana.
12) Iti faci curat in camera.
13) Faci farse la telefon.
14) Iti faci o baie fierbinte.
15) Iti iei o punga de popcorn si iti urmaresti serialul.
16) Iti faci curat in folderele din calculator.
17) Iti faci o lista cu ce trebuie sa faci a doua zi.
18) Iti iei de pe net diverse statusuri si avatare.
19) Iti faci un Spa acasa.
20) Asculti muzica.

Pe moment nu imi vin mai multe, dar eu asta as face. Desi stiu ca este foarte greu sa nu fi plictisita. Funda?

| nobody5568hf a răspuns:

Pai ai putea sa intri pe net, sa citesti o carte sau sa faci putina gimnastica (nu pre multa ca nu mai poti dormi)
fundita?

| veronica a răspuns:

Verzi un film bun, asculti mzica sau citesti o carte buna

| costin95 a răspuns:

Exercitii fizicewinking iti recomand

| Sellak a răspuns:

Te uiti la 20:30 pe Pro Tv la "Romanii au Talent". Funda pls!

| Fiuryan a răspuns:

Dorm \ ies in parc, pe bulevard... nu la mall!

| Rares95 a răspuns:

Daca chiar nu ai ce face,este un lucru foarte bun sa faci sport in casa,orice(abdomene,flotari, etc.)sau te poti uita la un film, sau te joci pe calculator...eu cand ma plictisesc ma uit la videouri funny, sau poti sa iti pui jocuri pe mobil.Am avut un joc super tare si am stat treaz pana la 4 dimineata sa il terminlaughing

| chipangelic a răspuns:

Sa citesti!

| klaudytza a răspuns:

Uite iti sp ce fac eu sper sa te ajut::
1-Iti faci un blog pentru amuzament
2-Iti faci cont pe facebook
3-Iti faci cont pe hi5
4-Iti faci cont pe twiter
5-Iti faci cont pe myspace
6-Iti descarci windows live messenger
7-Iti descarci imvu
8-iti faci cont imvu
9-Joci lady popular
10-Joci stardoll
11-Joci missbimbo
12-Raspunzi la intrebari sau pui intrebari pe "Tpu.ro"
13-Te uiti pe inna.ro
14-Asculti muzica lui inna
15-Asculti alexandra stan mr saxobeat/lolipop

| Adelutza_8961 a răspuns:

laughing
eu ma imbrac si ma machiez in mii de feluri si imi fac poze... daca nu am cu cine sa ies sau pur si simplu nu am chef sa ies. acum fiecare cu pasiunile lui:d

| sel_4591 a răspuns:

Buna,poti sa asculti muzica sa te uiti prin reviste mai vechi sa te duci in fata oglinzi si incerci coafuri noi sau iti faci poze sau vorbesti cu o prietena sau multe alte lucruri

| extrafast a răspuns:

Du-te intre blocuri si urla iar daca un om zbiara la tin da-l in Bip...

| Daniel_Daniel_1993 a răspuns:

\ sa te joci pe pc. la TV...