| XeniaXeny a întrebat:

Ce faci cand te plictisesti? Cel mai amuzant raspuns primeste funda!winking

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Muzica la maxim si eu facand growl pe melodie in timp ce ma cac. Dupa ce l-am dovedit pe fraier, fiind extenuat in urma bataliei, ma bag la somn.

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Răspund pe TPU la întrebări.

| zurick a răspuns:

Arunc chestii pe geam pana si o pisica a zbughito pe geam laughing

| ElenaSA a răspuns:

Stau si visez cu ochii deschisi lucruri care imi doresc sa se intample.

| DoriKat a răspuns:

Cand ma plictisesc imi caut o persoana pe care sa o sun din 5 in 5 minute si careia sa ii pun cele mai indecente si stupide intrebaribig grin

| ClauditaSmile a răspuns:

Citesc bancuri

| michelladin a răspuns:

Ma joc cu animalutele de companie.