| Yosifica a întrebat:

vreau si eu niste site`uri cu desene mai complicate in creion pe care as putea sa le copiez

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| dey12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este la timp liberlaughinglaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru dey12):

Acum da.

| Yosifica explică (pentru anonim_4396):

Uite te rog frumos daca nu vri sa raspunzi la intrebare nu o fa nu intra doar sa imi spui de categorie, sunt convinsa ca daca am sa o pun la timp liber nimeni nu va raspunde

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yosifica):

Iti trimit un mesaj.

| Lukian_Vicentiu_1988 a răspuns:

Buna yosifica cauta pe facebook-ul meu poate gasesti acolo ceva desene din creion mai complicate vicentiulukian@yahoo.com si sa imi spui daca ai gasit ce cautaiwinking bay