| Miruna66 a întrebat:

Vreau si eu va rog frumos o descriere astistica a lunii. Multumesc! [PS: Descriere artistica nu de pe Wikipedia on the phone Si scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Craii noptii incearca s-o curteze pe regina, in timp ce aceasta isi deschide aripile cu pene de inger ce plutesc agale pe intregul tablou nocturn. In jurul acestui astru sclipitor roiesc miile de stele ce se aseaza ca o coroana formata din focul dragostei ce luna ne-o poarta. Aceasta vegheaza asupra noastra si a indragostitilor care o privesc in transa, cuprinsi parca de farmecul si misterul ei. In ochii lor ea se reflecta, iar dulcele cuvinte se risipesc in momentul cand ea apare.
Ceva de genu happy. Daca mai iti trebuie ceva sa-mi spui big grin

| TheCoolMan177 a răspuns (pentru kattya96):

Multumesc... m-ai ajutat si pe mine!

1 răspuns: