| xB3BeXd a întrebat:

Buna love struck Auzitsiii? Stitsiii site cu poze cool cu Miley Demi Selena etc love struck Pliis Ajutatsimaa love struck Daca stitsiwinking Pliiis Imi trebuie urgent! love struck
Funditsaaaa love struck pa pa :-H

4 răspunsuri:
| raulneamt a răspuns:

Cauta pur si simplu pe internet poze cu ele la ceti trebuie seit?laughing

| SelenaGomezFan1 a răspuns:

Eu stiu numai un site cu selena unde poti gasi mult informatii si poze cu ea dar poze din astea personale si private pentru ca acea fata care a facut site-ul are id-ul lui selena si selena ii da multe poze cu ea personale si private si multe informatii despre ea si ea le posteaza acolo eu stiu asta ca acea fata e o buna prietena de-a mea uite site-ul:http://fan-selena.webs.com/apps/blog/ sper ca te ajuta scuze dar nu stiu un site atat de bun cu e asta cu demi si miley poate vine altcineva dare iti va da un site si cu ele doua pa!

Întrebări recente