| Andreea_1209 a întrebat:

Miley, Demi sau Selena?
Funda

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Selena Gomez

22 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Miley=nu o suport

demi=asa si asa

selena = simpatica

nu imi plrea plac vedetele disneybig grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Miley - pentru ca e unica.
Demi - lol
Selena- pentru ca ii pasa si de altii.

| LNK a răspuns:

Miley = Hmm, imi place Can`t Be Tamed, dar vrea sa para mai matura prea deodata. straight face
Demi = Am vazut videoclipuri cu ea pe YouTube cantand live, si trebuie sa recunosc are voce, si e draguta. Imi place love struck si joaca destul de bine.
Selena = Si Selena e draguta, imi place melodia cea noua A year without rain, e simpatica. Live nu e extraordinara, dar totusi imi place cum joaca. E ok.
Dar aleg Demi.batting eyelashes

| rockelle75 a răspuns:

Selena smug

| Zenithf a răspuns:

Eu zic mai bine Annika Ljungberg or Dolores O'Riordan. thinking

| winchesters a răspuns:

Sincer nu pot alege intre Demz si Selz.
Ambele sunt foarte tari:X
Totusi.Selena.[cu greu am ales].

| AndreeaaaaX a răspuns:

Miley:X

Cea mai dragutsa din toate:X

| anonima122 a răspuns:

Selena

| Simonyka a răspuns:

Nu as putea sa aleg intre ele dar totush daca ar fi nevoie as alege-o pe demi:X

| Rihanna18 a răspuns:

Clar, Evident ca Demi Lovato :X

| Andreea_1209 explică:

Dau funda celui care ghiceste care este vedeta mea preferata si are(in plus) si poza cu ea la avatarbig grin

| Bitzika a răspuns:

Selena gomez

| Ruxiire a răspuns:

Miley

| AndreDy a răspuns:

1.Mileey
2.Deemi
25.Selena
big grin

| laurykamichael a răspuns:

Mileywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley - nu imi prea place vocea ei.
Demi - e draguta {pss. e si preferata prietenei mele celei mai bune }
Selena - imi place cu exceptia cand are parul scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa le luam pe rand. Fiecare are calitati, dar si defecte.

Miley
E draguta, simpatica, are voce buna dar se crede. cam " matura". S-a schimbat. Nu mai e fetita dulce din Hannah Montana. Si din cauza asta numarul fanilor scade.

Selena
E si ea draguta, simpatica si are o voce super. Cand canta live nu ii prea reuseste.

Demi
O fata buna, frumoasa si canta si ea frumos. Hmm.doar ca zambetul ei e. vreau sa spun ca gura ei e intr-un fel. prea mare si cand zambeste. nu pot sa zic ca e urata dar ...nu prea o caracterizeaza ca sa zic asa.

Mi-am zis parerea. Am gasit defectele si calitatile vedetelor. Si cu ajutorul lor, m-am decis. Eu cred ca cele mai putin grave defecte sunt ale Selenei si Demi. Nu avem ce face. Asa sunt ele. Spre deosebire de Miley... ea nu e asa. Dar e viata ei.

| Candyx a răspuns:

Nu as pootea sa aleg

| rockup a răspuns:

Demi

| JustLolipop a răspuns:

Demi.