| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:-x In ciuda faptului ca nu ma machiez de mult timp, imi place destul de mult. As vrea sa incerc niste combinatii frumoase. Aveti vreo idee? Voi ce folositi?(ma refer la fetebig grin). Am ochii caprui si tenul deschis. Imi plac mult culorile deschise, senine precum roz, mov, auriu etc. Si totusi n-am idee ce sa fac. Dau funda celor mai bune combinatii:-xxx

Răspuns Câştigător
| BuBu2006 a răspuns:

Eu folosesc foarte rar dar imi place sa combin roz cu mov,dar si albastru cu una din ele, imi plac culorile deschise, pe langa care dau cu rimel! arata super! funda?

1 răspuns:
| meriiAmber a răspuns:

Eu folosesc negru intenslaughing
dar cauta pe youtube ''make up tutorial'' :*