| fuaquito a întrebat:

BUNA... ziceti-mi si mie un server de metin2 private sa fie romanesc sau caremi da si mie un cont pe metin2 ROO sa fie mai mare de 40 mersi!

Răspuns Câştigător
| florynho000 a răspuns:

Http://frzmetin2ro.servegame.com/ server private:X e cel mai bun pe care am jucat faci lv 100 repede iteme bune e un server grozav(cel putin dupa parerea mea) bafta;)

2 răspunsuri:
| xxdanielxx a răspuns:

Retea Hamachi:Metin2-TheBest2...Password:123456 Mc:5.132.43.5...Mai multe detalii vedeti u pe sv!

| xxdanielxx a răspuns:

Nume Server:TheBest M2

Owner:[OWN]ZoNe
Server Statusnline!
MC:thebestm2.zapto.org

Rate
Experienta:300%
Yang:500%
Obiecte:300%
Fierar:Este normal(aveti buturuga si bless)

Timp Online:20/24
Buguri Rezolvate:Nare Buguri!
Regat:Albastru de preferat

Forum:
Site:http://thebestm2.zapto.org
Client & Luncher:nu avem client deocamdata de aceea vam dat mc de preferat folositi un client care vede toate armele noi si armurile noi.de ex: http://www.megaupload.com/?d=31P0S6VZ

Hamachi:TheBest-Metin2;Metin2-TheBest2...
Parola Hamachi:123456
Descriere server: pvm-pvp ;lvl 127 maxim arme noi ;armuri noi;accesorii noi;mobi noi;