| iMagicDreams a întrebat:

am si eu cont pe ask si m-am intrebat daca cineva doreste si vrea sa-mi trimita un cadou. ( in schimb pot sa-i fac like-uri (100-200) pe facebook la pagina sau la poza de profil doar daca are profil privat... Multumesc!

4 răspunsuri:
| liiaa a răspuns:

Si la ce ma rog te ajuta cadoul ala? Mai trebuie si sa platim..Si pe noi like-urile alea cu ce ne "incalzesc".Ce idiotenie!

| iMagicDreams explică (pentru liiaa):

Eu doar v-am propus happy daca vreti bine daca nu la fel de bine nu va obligwinking

| iMagicDreams explică (pentru liiaa):

Eu doar v-am propus... nu v-am obligat... am zis cine doreste doar atat.

| iMagicDreams explică:

Nimeni?sad