| ANDReY000 a întrebat:

Am un SAMSUNG GALAXY TREND LITE si nu merge sa il conectez cu cablul de date la PC sau la un televizor cu un port USB.Pur si simplu nu mi-l gaseste, iar in setari nu scrie nimic in acest sens. Daca poate sa imi spuna si mie cineva ceva care ar putea fi de folos.Mersi

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Adică să fie văzut ca dispozitiv extern de stocare?
N-o să meargă. Eventual, dacă pui drivere (pe PC) și activezi USB debugging (pe Android), să poți accesa memoria internă cu ceva utilitare.