| acvaticul a întrebat:

Care este mai bun Samsung galaxy trend lite sau Samsung galaxy trend simplu?

3 răspunsuri:
| BazikR1 a răspuns:

Mai bun este lite cel putin eu asa am vazut la un prieten ca este destul de performant si accesibil la pret dar probabil diferentele sunt de camera etc totusi cel mai bun e trend plus poti sa cauti si pe site-uri poti gasi acolo informatiiwinking
funda?

| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Daca e sa judecam intre aceste 2 telefoane putem tine cont de faptul ca cel simplu e duos la fel si diferenta de pret e foarte mica http://bit.ly/1ebiEsK

| dn28 a răspuns:

Astea sunt porcarii. Incearca-le pe cele din gama 2, 3, 4.