| vladutz1995 a întrebat:

As avea o intrebare sa va adresez. vrea sa imi iau un Samsung Galaxy S Plus i9001 si nu stiu de unde... as vrea sa gasesc de undeva cu un pret mai accesibil... si am gasit un stie cu telefoane la un pret foarte accesibilil. www.thephone.ro ce stiti despre aceasta intreprindere. este buna de incredere? Este serioasa? daca nu imi puneti indica alta tot la fel cu preturi accesibile?

Va multumesc

1 răspuns:
| Ralukita14 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu daca este de incredere dar daca vrei iti dau un site de incredere www.okazii.ro :D