| User2 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar o bicicleta 2-nd si am gasit 2 modele care s-ar incadra in bugetul meu.
-DHS Impulse 2687
-DHS Chuper 2013.
Amandoua arata foarte bine si sunt intretinute.
Pe care dintre acestea recomandati in calitate de experti sa o achizitionez?
Multumesc mult, o zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
| Silenz a răspuns:

DHS Impulse 2687 pentru ca are furca, franele si cauciucurile mai bune.
Daca avea frana BB7 in loc de BB5, te scoteai. Dupa mine franele Avid BB7 sunt cele mai bune frane mecanice facute vreodata.

3 răspunsuri:
| Silenz a răspuns:

In primul rand nu ti-as recomanda o bicicleta DHS, nu sunt fiabile.
Eu ti-as sugera un CUBE second hand, daca ai ceva bani mai multi

| User2 explică (pentru Silenz):

Eu voiam un raspuns strict pe acestea doua.Nu sunt DHS, sunt sub firma impulse si sunt bune.Iti dau raspuns castigator daca imi spui care e mai buna.

| User2 explică (pentru Silenz):

Un site de unde pot cumpara niste piese mai ieftine?

| Silenz a răspuns (pentru User2):

DHS Impulse 2687 pentru ca are furca, franele si cauciucurile mai bune.
Daca avea frana BB7 in loc de BB5, te scoteai. Dupa mine franele Avid BB7 sunt cele mai bune frane mecanice facute vreodata.