| Onisim13 a întrebat:

As dori sa va intreb ceva.Am 14 ani si vreau sa lucrez undeva adica provizoriu nu zi de zi stau la comuna si nu stiu unde sa ma duc sa scot bani...

3 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Pai ai putea sa ajuti o batranica contra cost,sa-i speli, sa-i faci mancare, etc.

| Roxett a răspuns:

Te poti angaja la impartit pliante sau ca vanzator/vanzatoare de inghetata.

| Irinushh a răspuns:

Pai ai putea lucra in AVON sau ORIFLAME happy poate ai o prietenba care te poate ajuta sa ajungi reprezentantwinking