| totenkopfSS a întrebat:

ce tigari imi recomandati?
Am fumat: Kent HD, Kent Convertibiles, Camel Blue.Ce alte branduri de tigari imi recomandati? Astept raspunsuri in special de la fumatori.

12 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Dunhill, marlboro

| totenkopfSS explică:

Buna, treaba este urmatoarea nu vreau sa ma las, am cerut doar niste branduri de tigari bune.

Răspuns utilizator avertizat
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Lasate

| WR104 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Lasate negru sau alb?

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru WR104):

laughing))) lasate adica ''ce tigari imi recomandati?'' ''lasate=niciuna'' adica sa se lase de fumat.

| WR104 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Pai nu te poti lasa de tigari o data ce te-ai apucat, mori daca te lasi.

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru WR104):

Depinde de persoana...sunt nefumatoare dar cunosc persoane care nu sunt dependente dar stiu si persoane dependente care se lasa dar cu greu dar sa stii ca daca vor reusesc plus ca exista atatea chestii ca sa te lasi de fumat prin farmacii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WR104):

Imi pare bine ca a luat teapa laughing pe viata

| WR104 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Da, ai dreptate dar daca te apuci si fumezi vr-o 5-10 ani nu vad de ce te-ai mai lasa.

| Mangustă a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Lasa-te*
My work here is done!

| Vlad_Ioan_1998 a răspuns:

Pall mall negru, dunhill, Marlboro.Dar ca si tigari Pall Mall negru is cele mai bune.